امروزه مجموعه هایی زیادی وجود دارند که در زمینه ی تولید عایق و عایق بندی ساختمان های شما عزیزان فعالیت دارند. یکی از این مجموعه ها، مجموعه کارا انرژی ماندگار می باشد که طی چندین سال سابقه ی درخشان در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید. تمامی محصولاتی که در این مجموعه موجود دارای بهترین کیفیت است و کیفیت بی نظیر عایق ها توسط کارشناسان  مجرب موجود در این مجموعه تضمین خواهد شد. عایق پشم سنگ سپاهان یکی از عایق های موجود در این مجموعه می باشد که در ادامه ی این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: عایق پشم سنگ در اصفهان

مزیت های عایق پشم سنگ سپاهان

بسیاری از معمار ها حین ساخت ساختمان شما عزیزان اقدام به عایق بندی ساختمان شما خواهند کرد. اما ممکن است با گذشت زمان کوتاهی با برخی از مشکلات در ساختمان مواجه شوید. ممکن است دلیل آن استفاده نکردن از عایق با کیفیت و کاربردی باشد. در این صورت شما عزیزان باید در اولین فرصت اقدام به عایق بندی مجدد ساختمان کنید. عایق پشم سنگ سپاهان که یکی از بهترین عایق های موجود در بازار می باشد، می تواند ساختمان شما را تا 90 درصد عایق بندی کند. در ادامه ی این مطلب به بررسی مشکلاتی که سبب می شود ساختمانی نیاز به عایق بندی داشته باشد ، خواهیم پرداخت.

عایق پشم سنگ که از سنگ های بازالت تولید شده، می تواند ریز ترین درز های موجود در دیواره های ساختمان را پوشش دهی کند . از مهم ترین مزیت هایی که می توان برای عایق پشم سنگ نام برد مقاومت بالا در برابر دما می باشد. در صورتی که شما عزیزان از عایق پشم سنگ برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنید، ساختمان خود را  ضد حریق کرده اید . مقاومت بالایی که این عایق در برابر آتش دارد از انتشار و پیشروی آتش جلوگیری خواهد نمود. توجه داشته باشید که این مزیت سبب می شود هنگام آتش سوزی ، امدادگران بتوانند با سرعت و بازدهی بیشتری به خاموش کردن حریق بپردازند.

این مجموعه با توجه به این که شما عزیزان قصد دارید چه محیطی از ساختمان خود را عایق بندی کنید، انواع مختلفی پشم سنگ تولید کرده است . برای مثال در صورتی که قصد عایق بندی لوله های تاسیساتی آب سرد و گرم ساختمان را دارید، می توانید از عایق پشم سنگ لوله ای استفاده کنید . پشم سنگ فله ای ، رولی ، پتویی ، لحافی و … از دیگر انواع عایق پشم سنگ می باشد.

بررسی عایق پشم سنگ سپاهان

در این بخش از این مطلب به بررسی دلایلی که سبب می شود ساختمانی نیاز به عایق بندی داشته باشد خواهیم پرداخت.

قطعا تمامی شما عزیزان نیز مشاهده کرده اید که دیواره های برخی از ساختمان ها با گذشت زمان دچار نم زدگی شده است . این نم زدگی علاوه بر این که می تواند ظاهر ساختمان شما را از بین ببرد ، موجب فرسایش مصالح ساختمانی، زنگ زدن ستون ها، نشست ساختمان و … خواهد شد. بنابراین بهتر است که در اولین فرصت با استفاده از یک عایق با کیفیت و کاربردی نفوذ نم و رطوبت به دیوارها ها را متوقف کنید و اقدام به ترمیم نمای ظاهری ساختمان کنید.

در برخی موارد نیز مشاهده است که با وجود سیستم های گرمایشی در زمستان و سیستم سرمایشی در تابستان ، دمای محیط ساختمان متعادل نشده و انرژی موجود در ساختمان از طریق منافذ موجود در دیوار هدر میرود . در این صورت علاوه بر این که می تواند برای شما عزیزان هزینه های بسیار هنگفتی را ایجاد کند، موجب از بین رفتن منابع انرژی خواهد شد که برای تولید آن ها زمان زیادی صرف شده است. آلودگی صوتی موجود در ساختمان را نیز می توانید با استفاده از عایق پشم سنگ سپاهان رفع نمایید و آرامش و آسایش را برای خود به ارمغان بیاورید.

تماس با ما

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه عایق بندی ساختمان و عایق پشم سنگ سپاهان سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید و با تماس به کارشناسان موجود در این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل دهید. لازم به ذکر است که مجموعه کارا انرژی ماندگار برای اطمینان خاطر شما از نصب اصولی و صحیح عایق ، نیرو های مجربی را به محل مورد نظر شما اعزام خواهد کرد تا عایق پشم سنگ را برای شما عزیزان نصب نماید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

 

 

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *