امروزه عایق های مختلفی برای ساختمان ها و صنایع تولید شده است که هر یک از آن ها ویژگی خاص خود را دارد. بهترین زمان برای عایق بندی ساختمان حین ساخت می باشد که می تواند ساختمان شما را صد در صد عایق بندی کند. اگر ساختمان خود را با استفاده از عایق با کیفیت و مناسب عایق کنید ، از ایجاد بسیار از مشکلات جلوگیری خواهد شد. در ادامه به بررسی مشکلات ساختمان در صورت عایق نبودن خواهیم پرداخت. مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که در زمینه تولید و عرضه ی عایق فعالیت دارد. این مجموعه قابلیت عایق بندی ساختمان شما را با عایق پشم سنگ در اصفهان ، تهران ، کرج ، تبریز و … را خواهد داشت. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی این عایق با کیفیت هستید ، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : عایق پشم سنگ اسپادانا 

بررسی عایق پشم سنگ در اصفهان

پشم سنگ چیست و چطور تولید می شود؟ این عایق تولید شده از سنگ بازالت می باشد . سنگ های بازالت از مواد مذاب سرد شده آتشفشان تولید می گردد. این سنگ ها درون کوره های بسیار داغی ریخته خواهد شد تا مجددا ذوب شود و توسط دستگاه های موجود به الیاف پشم سنگ تبدیل شود.

همان طور که کمی پیش تر نیز ذکر شد ، ساختمان ها و صنایع ممکن است با مشکلات زیادی درگیر باشند. یکی از این مشکلات نفوذ نم و رطوبت به درون دیوار ها است. قطعا شما نیز مشاهده کرده اید که نم دیوار ها می تواند چه آسیبی به زیبایی ظاهری ساختمان شما بزند. این تنها ظاهر قضیه است! اگر در اولین فرصت از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری نشود، ساختمان با نشست مواجه می شود که خسارت های آن جبران ناپذیر می باشد. همچنین زنگ زدن ستون ها ، فرسایش مصالح ساختمان و … از دیگر مشکلات نفوذ نم و رطوبت است .  برای جلوگیری از ایجاد این گونه مشکلات پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از عایق پشم سنگ در اصفهان بوده که می تواند در افزایش طول عمر ساختمان شما تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید که مشکلات عایق بندی نبودن ساختمان ها تنها به نم دادن دیوار ها ختم نمی شود. وجود درز در میان دیوار ها موجب هدر رفتن انرژی موجود در ساختمان شما خواهد شد. به همین دلیل دمای ساختمان شما هرگز متعادل نمی شود. این مشکل علاوه بر ایجاد خسارت های مالی ، به منابع انرژی کشور که برای تولید آن ها زمان زیادی لازم است ، خسارت وارد می کند. آلودگی صوتی نیز از دیگر معضلات ساختمان های می باشد که موجب سلب آسایش ساکنین خواهد شد. بهتر است در اولین فرصت اقدام به عایق بندی ساختمان کنید تا این گونه مشکلات در امان باشید.

انواع و مزیت های عایق پشم سنگ در اصفهان

در این بخش به بررسی انواع و مزیت های عایق پشم سنگ خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان در زمینه عایق پشم سنگ در اصفهان، با مهندس چاوشی که یکی از برترین کارشناسان در زمینه عایق بندی ساختمان است ، تماس بگیرید.

از مهم ترین مزیت های عایق پشم سنگ ضد حریق بودن آن می باشد. از آن جایی که این عایق قابلیت مقاومت در برابر دمای بسیار بالا را دارد می تواند در برابر آتش سوزی و تخریب بیشتر ساختمان شما جلوگیری نماید. جالب است بدانید که ضد حریق بودن این عایق می تواند در روند امداد رسانی، تاثیر مثبتی داشته باشد. طول عمر بالای پشم سنگ از دیگر مزیت های آن می باشد و نیازی به ترمیم و تمدید عایق برای مدت زیادی نخواهد بود.

کارشناسانی که در زمینه ی تولید این عایق فعالیت دارند به منظور سهولت در نصب عایق ، برای هر محیطی عایق مخصوص به خود را تولید کرده اند. انواع عایق پشم سنگ عبارتند از : پتویی ، لحافی ، رولی ، فله ای ، لوله ای و … برای مثال برای عایق بندی لوله های آب سرد و گرم ساختمان خود می توانید از عایق پشم سنگ لوله ای استفاده نمایید.

سوالات متداول

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه عایق پشم سنگ در اصفهان سوالاتی ایجاد شده است ، به صفحه ی تماس با ما وب سایت مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل و جامع دهید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *