آیا شما عزیزان نیز تاکنون با مشکلاتی برای ساختمان های ایجاد می شود، مواجه شده اید؟ برخی از مشکلاتی که  ممکن است برای ساختمان ها ایجاد شود، نم دادن دیوار ها ، هدر رفتن انرژی موجود در محیط ساختمان و آلودگی صوتی می باشد . یکی از دلایل این گونه مشکلات فرسایش ساختمان می باشد. دلیل دیگر آن نیز ساختن ساختمان با مصالح بی کیفیت است. در صورتی که ساختمان شما عزیزان با این گونه مشکلات مواجه است پیشنهاد ما به شما عزیزان عایق پشم سنگ اسپادانا می باشد.  این عایق با کیفیت و کاربردی که در ادامه به بررسی بیشتر مشخصات آن خواهیم پرداخت، در مجموعه کارا انرژی ماندگار موجود بوده و به فروش می رسد. در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : عایق صوتی پلی یورتان سقف

اطلاعاتی در زمینه ی عایق پشم اسپادانا

مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که در زمینه ی عایق بندی ساختمان ها و صنایع فعالیت دارد. این مجموعه طی چندین سال سابقه توانسته است رضایت مصرف کننده های زیادی را جلب نماید. تمامی محصولاتی که در این مجموعه موجود است بهترین کیفیت را دارا هستند و طول عمر بالایی خواهند داشت.

همان طور که کمی پیش تر نیز ذکر شد مشکلات زیادی وجود دارد که برای شما هزینه ی بسیاری را ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال زمانی که ساختمانی درگیر نم زدگی شده است ، ظاهر ساختمان را تغییر خواهد بود و باید در اولین فرصت اقدام به ترمیم دیواره ها کرد. وجود درز در میان دیوار ها سبب می شود که نم و رطوبت به راحتی درون مصالح ساختمانی نفوذ نماید. توجه داشته باشید، اگر ساختمان شما دچار نم زدگی است، در اولین فرصت اقدام به عایق بندی کنید. زیرا نفوذ رطوبت می تواند موجب فرسایش و نشت ساختمان شود. در این صورت  ممکن است علاوه بر خسارت مالی ، خسارت جانی نیز داشته باشد.

از دیگر مشکلات ساختمان متعادل نشدن دمای ساختمان است. دلیل این مشکل نیز وجود درز در میان دیواره ی ساختمان است. به همین دلیل انرژی موجود در ساختمان به راحتی به بیرون منتقل خواهد شد . در نتیجه عایق نبودن ساختمان از نظر حرارتی نیز می تواند هزینه ی بسیار زیادی را برای شما عزیزان ایجاد کند. هدر رفتن انرژی در ساختمان علاوه بر این که هزینه هایی را برای شما در پی خواهد داشت ، موجب از بین رفتن منابع کشوری خواهد شد که برای تولید آن ها باید زمان بسیار زیادی صرف شود.

با توجه به مطالب ذکر شده بهتر است که در اولین فرصت  ساختمان خود را با استفاده از عایق پشم سنگ اسپادانا عایق بندی کنید.

مزیت های عایق پشم سنگ اسپادانا

عایق پشم سنگ اسپادانا دارای مزیت های بیشماری است که در ادامه ی این مطلب به بررسی هر یک از مزیت های آن خواهیم پرداخت.

یکی از مهم ترین مزیت های این عایق مقاومت بالا در برابر دما می باشد .  به همین دلیل عایق پشم سنگ را ، عایق ضد حریق نیز می نامند. اگر محیطی که عایق بندی کرده اید، درگیر حریق شود، عایق پشم سنگ روند آتش سوزی را به تاخیر می اندازد و سبب امداد رسانی بهتر می گردد.

کارشناسانی که در زمینه تولید عایق پشم سنگ فعالیت دارند، این محصول را با توجه به نیاز شما عزیزان تولید کرده اند. این عایق دارای انواع مختلفی است که عبارتند از : پشم سنگ لحافی ، رولی ، پتویی ، فله ای و …

از مهم ترین مزیت های این عایق مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت می باشد . جالب است بدانید این عایق حتی اگر در مجاورت رطوبت باشد، کیفیت خود را حفظ خواهد کرد. با استفاده از این عایق می توانید ساختمان خود را از نظر صوتی نیز عایق بندی کنید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان با مهندس چاوشی که از برجسته ترین کارشناسان در زمینه ی عایق بندی است، تماس بگیرید.

سوالات متداول

ممکن است برای شما عزیزان سوالاتی مختلفی در زمینه هزینه، نحوه ی نصب و … ایجاد شده باشد. در این صورت می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان متخصص و مجرب این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل و جامع دهید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *