امروزه به دلیل افزایش تورم و افزایش هزینه های مصالح ساختمانی برخی از ساختمان ها با کیفیت مناسبی ساخته نشده اند . به همین دلیل با گذشت زمان کمی با مشکلاتی مواجه خواهند شد. یکی از مهم ترین مشکلاتی که در ساختمان ها دیده می شود نم دادن دیوار ها می باشد که ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد نماید. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق پشم سنگ یزد از ایجاد این گونه مشکلات و دیگر مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی عایق پشم سنگ هستید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: عایق لوله پشم سنگ در تهران

رفع مشکلات ساختمانی با عایق پشم سنگ یزد

کمی پیشتر یکی از مشکلاتی که در ساختمان ها وجود دارد بحث کرده ایم . اما دلیل این مشکل چیست ؟ وجود درز های میان مصالح ساختمانی راه را برای نفوذ نم و رطوبت باز کرده اند و همین دلیل سبب می شود دیوار های ساختمان شما عزیزان دچار نم زدگی شود. همچنین زنگ زدگی ستون ها، فرسایش مصالح ساختمانی  و … از دیگر معایب نفوذ نم به درون دیوار ها می باشد که ممکن است موجب نشست ساختمان شود و خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد کند.

از دیگر مشکلات رایج در ساختمان ها موجب سلب آسایش و آرامش شما عزیزان خواهد شد شنیدن صدای تلویزیون، دویدن ، گریه کردن و … واحد های مجاور می باشد . نازک بودن دیواره های ساختمانی و وجود درز در میان مصالح مجددا موجب ایجاد این گونه مشکلات شده است.

تاکنون برای شما رخ داده است که دمای محیطی ساختمان شما به دمای متعادل نرسیده است ؟ در برخی موارد نیز دیده است که با وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی در ساختمان دمای ساختمان همچنان متعادل نشده است. مجددا دلیل این گونه مشکلات نیز وجود درز در میان دیوار های ساختمان ها می باشد که موجب هدر رفتن انرژی موجود در ساختمان خواهد شد. توجه داشته باشید که این مشکل علاوه بر ایجاد خسارت و هزینه های بسیار زیاد برای شما عزیزان ، موجب هدر رفتن انرژی و منابع کشوری خواهد شد که برای تولید آن زمان بسیار زیادی صرف شده است .

در صورتی که هر چه زودتر از عایق پشم سنگ یزد برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنید، از ایجاد خسارت های بیشتر جلوگیری خواهید کرد.

شما کاربران عزیز می توانید با تماس به مهندس چاوشی که یکی از برترین کارشناسان در این زمینه هستند، از مشاوره ای رایگان بهره مند شوید.

تولید و عرضه ی عایق پشم سنگ یزد

شاید برای شما عزیزان این سوال ایجاد باشد که عایق پشم سنگ یزد به چه صورتی تولید و عرضه می گردد. در این مطلب روند تولید عایق پشم سنگ را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

همان طور که می دانید کوه های آتشفشانی در کشور عزیزمان وجود دارد که مواد مذابی از آن ها تولید شده است . این مواد مذاب پس از مدتی سرد می شود و تبدیل به سنگ های بازالت خواهد شد. این سنگ های بازالت مجددا درون کوره ریخته شده و پس از ذوب شدن درون دستگاه های تولید الیاف ریخته خواهد شد. پس از گذشتن از این مرحله عایق پشم سنگ تولید می شود و بسته به نیاز شما عزیزان در انواع مختلفی عرضه می گردد. چند نوع از عایق های پشم سنگ که می توان به آن ها اشاره نمود، عایق پشم سنگ فله ای ، رولی ، لوله ای ، پتویی و … می باشد.

جالب است بدانید  که این عایق به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر دما دارد ، به عنوان عایق ضد حریق شناخته شده است. همچنین در صورتی که ساختمان شما با حریق مواجه شود، امداد رسانی به آن محیط آسان تر خواهد بود و خسارت کمتری به ساختمان شما وارد خواهد شد.

 

تماس با ما

مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که در زمینه ی تولید و عرضه بهترین عایق های ساختمانی فعالیت دارد . در صورتی که شما کاربران عزیز قصد خریداری عایق پشم سنگ یزد را دارید و یا برای شما عزیزان سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت مراجعه کنید و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل و جامع دهید. تمامی محصولات موجود در این مجموعه دارای بهترین کیفیت می باشند و کیفیت آن ها توسط کارشناسان موجود در مجموعه تضمین می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *