امروزه ساختمان هایی زیادی وجود دارد که با گذشت زمان فرسوده شده اند و نیاز به عایق بندی و ترمیم خواهد داشت. برخی دیگر از ساختمان ها به دلیل ساخته شدن با مصالح نا مرغوب، با مشکلاتی مواجه خواهند شد. شاید از خود بپرسید ساختمان چه مشکلاتی دارد که با استفاده از عایق رفع می شود؟ در ادامه ی این مطلب به بررسی این گونه مشکلات خواهیم پرداخت. در صورتی که شما عزیزان نیز قصد عایق بندی ساختمان خود با استفاده از عایق را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از عایق پشم سنگ می باشد. مجموعه ی کارا انرژی ماندگار قابلیت ارائه خدمات عایق بندی به سراسر کشور مانند عایق پشم سنگ در مشهد، تهران، تبریز و … را خواهد داشت. در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق خواهیم پرداخت

بیشتر بخوانید : مجری عایق پلی یورتان

اطلاعاتی در زمینه ی عایق پشم سنگ در مشهد

تاکنون با نم دادن دیوار های ساختمان خود مواجه شده اید؟ در بسیاری از ساختمان این گونه مشکلات به وضوح دیده می شود. زمانی که دیواری از ساختمان شما با این مشکل مواجه شد ، در اولین فرصت باید اقدام به ترمیم دیوار آسیب دیده و عایق بندی ساختمان نمود. توجه داشته باشید که دلیل نم دادن دیوار ها نفوذ رطوبت به درون دیوار ها به دلیل وجود درز می باشد. در این صورت با مشکلاتی بزرگ تری نظیر زنگ زدن ستون ها، فرسایش مصالح، نشست و … ساختمان مواجه خواهید شد. بنابراین بهتر است که در اولین فرصت قبل از ایجاد خسارت های جبران ناپذیر، ساختمان خود را ترمیم کرد.
دلایل دیگری نیز وجود دارد که سبب می شود شما کاربران محترم نیاز به عایق بندی ساختمان را حس کنید. آیا تاکنون صدای جیغ و بازی فرزند همسایه خود را شنیده اید؟ و یا صدای بلند تلویزیون دیگر همسایه ها موجب سلب آسایش شما عزیزان شده است ؟ این مشکلات نیز با عایق پشم سنگ در مشهد رفع می گردد.
عایق حرارتی ساختمان نیز از هدر رفتن انرژی موجود در ساختمان شما جلوگیری خواهد کرد. وجود درز در میان دیوار های ساختمان سبب می شود که انرژی موجود در ساختمان به بیرون منتقل گردد. در این صورت شما باید هزینه ی بسیار زیادی برای متعادل کردن محیط ساختمان بپردازید. همچنین به منابع موجود در کشور که برای تولید آن ها باید زمان زیادی صرف شود نیز خسارت وارد خواهید کرد.
به طور کلی عایق بندی صحیح ساختمان از خسارت های بسیار زیاد مالی و جانی جلوگیری خواهد نمود.
در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه عایق پشم سنگ سوالاتی ایجاد شده است می توانید با مهندس چاوشی که یکی از برترین مشاورین در زمینه عایق بندی ساختمان است تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

ساختار و ویژگی های عایق پشم سنگ در مشهد

در این بخش از این مطلب اطلاعاتی را در زمینه ی تولید و ساختار عایق پشم سنگ در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. این عایق با کیفیت و کاربردی از مواد مذاب آتش فشان ها تولید شده است. مواد مذابی که از درون کوه های آتش فشان بیرون ریخته خواهد شد پس از گذشتن مدت کمی سرد شده و تبدیل به سنگ بازالت می شود. برای تولید این عایق ، سنگ های بازالت درون کوره های بسیار گرم ریخته خواهد شد و با استفاده از دستگاه تبدیل به الیاف می گردد.
چندین نوع مختلف عایق پشم سنگ در بازار وجود دارد که هریک از آن ها ترکیبات خاص خود را دارد . حین تولید برخی از پشم سنگ ها موادی با نام رزین با آن ها ترکیب می شود و برخی دیگر تنها الیاف پشم سنگ هستند. برای مثال پشم سنگ فله ای یکی از انواع پشم سنگ می باشد کههیچ گونه ترکیب دیگری ندارد.
یکی از مهم ترین ویژگی هایی عایق پشم سنگ دارد، مقاومت بسیار بالا در برابر دما و حرارت است. از آن جایی که این عایق مقاومت بالایی در برابر دما و حرارت بالا دارد ، به عنوان عایق ضد حریق نیز شناخته شده است.
پشم سنگ تخته ای ، لوله ای ، پتویی و … از دیگر انواع این عایق می باشد که هریک از آن ها مختص و متناسب با عایق بندی محیطی خاص است. به عنوان مثال برای عایق بندی لوله های تاسیساتی سرد و گرم با عایق پشم سنگ در مشهد، بهترین گزینه استفاده از عایق پشم سنگ لوله ای می باشد.

تماس با ما

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه عایق بندی با عایق پشم سنگ سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید. سپس با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ جامع و کامل دهید. لازم به ذکر است که این مجموعه به منظور نصب صحیح و اصولی عایق پشم سنگ، نیرو های متخصص و ماهری را به محیط مورد نظر شما ارسال خواهند کرد. تمامی محصولات موجود در این مجموعه دارای بهترین کیفیت هستند و کیفیت و سلامت آن ها توسط کارشناسان مجموعه کارا انرژی ماندگار تضمین می گردد.
با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *