اگر در زمینه ساخت و ساز ساختمان فعالیت دارید، قطعا می دانید که انواع مختلفی عایق برای عایق بندی ساختمان ها وجود دارد که هر یک از آن ها مناسب برای عایق بندی محیطی خاص است. عایق پشم سنگ پوشینگر نیز یکی از عایق هایی که می تواند ساختمان شما را عایق بندی کند و از ایجاد مشکلاتی مانند نم دادن دیوار ها، آلودگی صوتی ، هدر رفتن انرژی موجود در ساختمان و … جلوگیری نماید. در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق با کیفیت و کاربردی خواهیم پرداخت . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تولید کننده ی عایق پشم سنگ

مزیت های عایق پشم سنگ پوشینگر

ممکن است شما کاربر عزیزی که در حال مطالعه ی این مطلب هستید با عایق پشم سنگ هیچ گونه آشنایی نداشته باشید. به همین دلیل در اولین گام اطلاعاتی را در زمینه ی روند تولید پشم سنگ در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

همان طور که می دانید کوه های آتش فشان مواد مذاب تولید خواهند کردکه این مواد بسیار داغ هستند. پس از گذشتن مدتی این مواد مذاب تبدیل به سنگ های بازالت خواهد شد .سنگ های بازالت درون کوره های بسیار داغی قرار خواهد گرفت تا ذوب شود. پس از ذوب شدن این سنگ ها، مواد درون دستگاه تولید الیاف قرار خواهد گرفت تا الیاف پشم سنگ تولید شود. در برخی موارد به الیاف ها رزین زده می شود و در برخی موارد دیگر تنها خود الیاف پشم سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. عایق پشم سنگ پوشینگر انواع مختلفی که می توانید با توجه به محیطی که قصد عایق بندی آن را دارید، ازآن ها استفاده کنید. برای مثال برای عایق بندی لوله های ساختمان می توانید از عایق پشم سنگ لوله ای استفاده کنید.

مهم ترین مزیت عایق پشم سنگ که می توان به آن اشاره نمود، طول عمر بالای آن است . اگر شما عزیزان با استفاده از این عایق ، یکبار ساختمان خود را عایق بندی کنید، مدت زمان زیادی از عایق بندی مجدد ساختمان بی نیاز خواهید شد.  ضد حریق بودن نیز از دیگر مزیت های این عایق است که می تواند ساختمان شما ضد حریق نماید و از پیشروی آتش در ساختمان جلوگیری کند .

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندس چاوشی که از برتری مشاوران در این زمینه هستند، تماس بگیرید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

دلایل استفاده از عایق پشم سنگ پوشینگر

سه مشکل مهم در ساختمان ها وجود دارد که سبب می شود نیاز به عایق بندی در ساختمان تان حس شود. قطعا شما عزیزان نیز با این گونه مشکلات مواجه و یا آن ها را مشاهده کرده اید. نم دادن دیوار ها ساختمان در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد. دلیل این مشکل نیز عایق نبودن ساختمان می باشد. وجود منافذ و درز ها در دیوار های ساختمان موجب می شود نم و رطوبت به راحتی به دیوار ها نفوذ داشته باشد . در صورتی که با نم دادن دیومار های ساختمان خود مواجه شدید در اولین فرصت اقدام به عایق ساختمان خود کنید. زیرا نم دادن دیوار ها اگر هر چه زودتر رفع نشود موجب نشست ساختمان و ایجاد خسارت های جبران ناپدیر شود.

از دیگر مشکلاتی که می تواند هر ساختمانی داشته باشد، متعادل نشدن دمای درون ساختمان است که دلیل این مشکل نیز وجود درز در میان دیوار های ساختمان خواهد بود. در برخی موارد نیز در ساختمان مشاهده شده است که صدای بچه ، دویدن ، تلویزیون و … ساختمان های دیگر موجب سلب آسایش شما عزیزان خواهد شد. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق پشم سنگ پوشینگر هر سه مشکل ذکر شده را به راحتی رفع نمایید.

تماس با ما

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه عایق پشم سنگ پوشینگر سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی وسوالات خود پاسخ کامل و جامع دهید. مجموعه کارا انرژی ماندگار علاوه بر تولید و عرضه ی انواع عایق ها ، خدمات نصب را نیز در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد تا از عایق بندی صد در صد و کامل ساختمان خود اطمینان داشته باشید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *