یکی از مراحل ساختمان عایق بندی با کیفیت و کاربردی است که می تواند ساختمان شما را در برابر بسیاری از مشکلات ایمن نماید. برخی از عایق هایی که می توان به آن ها اشاره نمود، عایق پشم سنگ ، الاستومری ، پلی یورتان ، الیاف سرامیکی و … می باشد. در صورتی که شما عزیزان قصد خریداری نوعی عایق ساختمانی را دارید، پیشنهاد ما به شما عزیزان مجموعه کارا انرژی ماندگار است که طی چندین سال سابقه توانسته است رضایت مصرف کننده های زیادی را جلب نماید.در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر قیمت ساندویچ پانل خواهیم پرداخت .

بیشتر بخوانید: ویژگی های عایق پشم سنگ

بررسی  قیمت ساندویچ پانل

این نوع عایق دارای انواع بسیار زیادی می باشد که هریک ازآن ها کاربرد های خاص خود را دارد. به عنوان مثال برخی از نوع های این عایق ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ، اتاق تمیز clean room ، درب های صنعتی سردخانه  و اجرای سردخانه های زیر صفر  و بالای صفر ، عایق کاری لوله های انتقال مواد ( حرارتی و برودتی ) ، ورق های گالوانیزه، آلومینیوم ، آلوزینک و استیل ، عایق پشم سنگ و فوم های پلی یورتان، پلی استایرن و xps می باشد .

خدماتی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است پوشش انواع سوله و سازه ،  مشاوره و نظارت پروژه های اجرایی، عایق ماری لوله های انتقال مواد و عایق کاری انواع مخازن سرد و گرم و نصب و راه اندازی انواع سردخانه های صنعتی و متحرک ( زیر صفر و بالای صفر) خواهد بود .

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه ی ساندویچ پانل و دیگر عایق های ساختمانی سوالاتی ایجاد شده است می توانید با مهندس چاوشی که یکی کارشناسان مجرب در این زمینه  می باشد، تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

اگر قصد خریداری عایقی کاربردی و با کیفیت را دارید پیشنهاد ما به شما عزیزان خریداری از مجموعه کارا انرژی ماندگار می باشد که تمامی محصولات آن از کیفیت بی نظیری برخوردار است و قیمت ساندویچ پانل آن بسیار مناسب خواهد بود.

ویژگی های ساندویچ پانل

از جمله ویژگی های مهم ساندویچ پانل که در ادامه به بررسی هریک از آن ها خواهیم پرداخت.

  • عایق در برابر رطوبت و حرارت
  • وزن بسیار سبک و حمل و نقل آسان
  • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
  • مقاومت بالا در برابر زلزله
  • نسبت به ساختمان های قدیم از نظر اقتصادی بسیار مناسب است .
  • سرعت بی نظیر در ساخت
  • افزایش عمر مفید ساختمان
  • بهداشتی و ضد حساسیت
  • داشتن قابلیت شست و شو

شما عزیزان می توانید از این عایق در عایق بندی انواع کانکس های ثابت و متحرک، صنایع گوناگون ، سیاحتی ( سالن های ورزشی ، نمایشگاه ها و … ) ، برودتی ( سردخانه های بالای صفر و زیر صفر و … ) ، پوشش انواع سوله ها با کاربری های گوناگون و … استفاده نمایید.

تماس با ما

مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که در زمینه ی عایق بندی ساختمان فعالیت دارد . این مجموعه طی چندین سال سابقه ی درخشان توانسته است رضایت مصرف کننده های زیادی را جلب نماید. در صورتی که یکی از مشغله های ذهنی شما کاربران عزیز نحوه ی نصب این عایق کاربردی است ، مجموعه کارا انرژی ماندگار برای این مسئله نیز چاره ای اندیشیده و نیروهای متخصصی را به محل نصب عایق اعزام خواهد نمود. در صورتی که برای شما در زمینه ی انواع عایق های ساختمانی و قیمت ساندویچ پانل سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه نموده و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ جامع و کامل دهید.

با تشکر از همراهی شما کاربران عزیز