آیا می دانید که عایق نبودن ساختمان می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای ساختمان شما عزیزان ایجاد نماید؟ همان طور که می دانید امروزه هزینه ی مصالح ساختمانی بسیار بالا شده است .به همین دلیل بسیاری از ساختمان سازان در ساخت ساختمان ها از مصالح نامرغوب استفاده خواهند نمود. همین امر سبب می شود که از عمر ساختمان کاسته شود و هزینه های هنگفتی را برای شما ایجاد کند. در نتیجه بهتر است که عایق های با کیفیتی برای ساختمان استفاده کنید تا از ایجاد و بروز هرگونه از این مشکلات جلوگیری نماید. یکی از عایق های با کیفیت و درجه یک که پیشنهاد ما به شما عزیزان می باشد ، عایق الاستومری پافلکس می باشد . در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : الیاف سرامیکی پانلی

 

اطلاعات کلی در زمینه ی عایق الاستومری پافکلس

همان طور که کمی قبل تر نیز ذکر شد ، عایق نبودن ساختمان شما می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای ساختمان شما ایجاد نماید . اما منظور از این هزینه های هنگفت چیست ؟

اگر حین ساختن ساختمان ، عایق بندی به درستی انجام نگیرد ممکن است در میان دیواره ها درزهایی وجود داشته باشد که سبب می شود نم و رطوبت به دیوار ها نفوذ کند. نفوذ نم و رطوبت موجب نم دادن دیواره ها خواهد شد که برای ترمیم آن ها باید هزینه های بسیار زیادی پرداخت شود. از دیگر مشکلات این عایق نبودن کامل ساختمان هدر رفتن انرژی است .

در برخی موارد نیز مشاهده شده که با وجود سیستم سرمایشی و گرمایشی در محیط ساختمان همچنان دمای ساختمان متعادل نمی شود. در این صورت عایق حرارتی نبودن ساختمان دلیل این مشکل می باشد. توجه داشته باشید این مشکل علاوه بر این که می تواند برای شما هزینه ی هنگفتی را ایجاد نماید، باعث هدر رفتن انرژی می شود که برای تولید آن نیاز به سالیان سال زمان است. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق الاستومری پافلکس این گونه مشکلات خود را رفع نمایید.

یکی دیگر از مزیت هایی که عایق الاستومری پافکلس دارد، عایق صوتی است . قطعا شما نیز با این مشکل مواجه شده اید که صدای ساختمان های مجاور کاملا واضح شنیده می شود. با استفاده از این عایق می توانید به تمامی این مشکلات ساختمان ها پایان دهید.

 

مشاوره ی رایگان در زمینه عایق الاستومری پافکلس

مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از بهترین ارائه دهندگان عایق های ساختمانی می باشد . شما عزیزان می توانید با خریداری عایق از این مجموعه از عایق بندی ساختمان خود اطمینان خاطر داشته باشید. اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی خریداری عایق الاستومری پافلکس ایجاد شده است ، به صفحه ی تماس با ما مراجعه نموده و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل دهید. یکی از کارشناسان مجرب و متخصص مجموعه کارا انرژی ماندگار مهندس چاوشی می باشد که می توانید با تماس به این کارشناسان از مشاوره ای رایگان بهره مند شوید .

با تشکر از همراهی شما کاربران عزیز