امروزه مجموعه های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه عایق کاری ساختمان و صنایع فعالیت می کنند. مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از همین مجموعه ها بوده که طی چندین سال سابقه در این زمینه توانسته است رضایت مصرف کننده های خود را جلب نماید. تمامی محصولات درون این مجموعه بهترین کیفیت را دارند و کیفیت آن ها توسط نیروهای مجموعه کارا انرژی تایید و تضمین می گردد. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ی عایق الاستومری مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در صورتی که  علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: انواع عایق های الاستومری

بررسی عایق الاستومری مشهد

از آن جایی که در ساختار این عایق از نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپیلن دین مونومر استفاده شده است، می تواند به ریز ترین درز های موجود در دیواره های ساختمان نفوذ نماید. همچنین این ترکیبات بی نظیر و کاربردی سبب شده است بهترین گزینه برای عایق بندی صنایع تاسیساتی تهویه مطبوع سرد و گرم ، نفت و پتروشیمی باشد. در صورتی که ساختمان شما عزیزان به عایق رطوبتی ، صوتی و حرارتی نیاز دارد می توانید از عایق الاستومری مشهد استفاده کنید. این عایق با کیفیت و کاربردی به راحتی ریز ترین درز های موجود در دیواره های ساختمان را پوشش دهی می کند و مانع هدر رفتن انرژی خواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر در ساختمان خود از آلودگی صوتی واحد های مجاور رنج می برید و موجب سلب آرامش شما عزیزان شده است می توانید از عایق الاستومری شانه تخم مرغی استفاده کنید و مانع انتشار آلودگی صوتی موجود در ساختمان خود شوید.

عایق الاستومری لوله ای نیز بهترین گزینه برای عایق بندی لوله های تاسیساتی ساختمان ها می باشد. شاید برای شما این سوال ایجاد شده باشد که چرا لوله های ساختمانی را باید عایق بندی کرد. ممکن است شما عزیزان نیز مشاهده کرده باشید که در زمستان از سرمای بیش از حد لوله های ساختمانی دچار یخ زدگی و ترکیدگی می شوند. با استفاده از عایق الاستومری می توانید از ایجاد این گونه مشکلات نیز جلوگیری کنید.

اگر دمای ساختمان شما عزیزان با وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی همچنان متعادل نشده است، دلیل آن وجود درز در میان دیوار ساختمان می باشد. هدر رفتن انرژی موجود در ساختمان علاوه بر ایجاد خسارت های مالی برای شما عزیزان موجب از بین رفتن منابعی خواهد شد که برای تولید آن ها زمان زیادی صرف شده است.

مزیت های عایق الاستومری

همان طور که گفته شده این عایق با پوشش دهی ریز ترین درز های موجود در ساختمان ، از هدر رفتن انرژی ، نفوذ بخار و انتشار آلودگی صوتی جلوگیری خواهد نمود. دلیل پوشش دهی بالای عایق الاستومری ساختار ریز سلولی می باشد که می تواند ریز ترین درز ها پوشش دهی نماید .

توجه داشته باشید که اگر از دیگر عایق های موجود برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنید، باید از پوشش های مضاعف جداگانه نیز استفاده کرد. اما عایق الاستومری مشهد هیچ گونه نیازی به پوشش مضاعف جداگانه ندارد.

از دیگر مزیت های این عایق که می توان به آن اشاره نمود، ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت در برابر دما و حرارت بالا می باشد. همین امر سبب می شود که عایق های ساختمانی آسیب کمتری ببینند.

اگر برای شما عزیزان در زمینه ی نصب این عایق سوالاتی ایجاد شده می توان گفت ، نصب این عایق بسیار آسان و سریع انجام می گردد.

هزینه ای که برای خریداری عایق الاستومری پرداخت خواهید کرد نسبت به دیگر عایق های ساختمانی کمی بیشتر است . اما اگر کمی به مزیت های این عایق توجه کنید متوجه خواهید شد که قیمت آن مقرون به صرفه است و اگر برای عایق بندی ساختمان خود از این عایق استفاده کنید هیچ نیازی به تمدید و ترمیم نخواهد بود.

سوالات متداول

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان به صفحه ی تماس با ما سایت مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان موجود در این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ جامع و کامل دهید. کارشناسانی که در این مجموعه حضور دارند مجرب و متخصص هستند و می توانند به بهترین شکل ممکن به تمامی سوالات شما پاسخ دهند. تمامی محصولاتی که در مجموعه کارا انرژی ماندگار موجود است بهترین کیفیت را دارد و کیفیت آن ها توسط کارشناسان موجود در مجموعه تضمین می گردد.

با تشکر از همراهی شما کاربران عزیز