در زمینه ی عایق های ساختمان و صنعت تا چه میزانی اطلاعات دارید؟ آیا میدانید که اگر ساختمان شما از عایق بندی مناسبی بهره مند نباشد می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد نماید ؟ امروزه به دلیل گران شدن مصالح ساختمانی ، برخی از ساختمان از کیفیت مناسبی بهره مند نیستند. همین امر سبب می شود ساختمان مورد نظر پس از گذشتن مدت نه چندان زیادی فرسوده شود و نیاز به ترمیم داشته باشد. در این گونه موارد می توانید از عایق هایی استفاده نمایید که بتواند ساختمان شما را از ایجاد خطرات احتمالی نجات دهد. عایق بندی صحیح ساختمان می تواند طول عمر هر ساختمانی را افزایش دهد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه عایق الاستومری لوله ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات در این زمینه هستید، با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : عایق الاستومری رولی 

 

بررسی عایق الاستومری لوله ای

در این مطلب قصد داریم کاربرد این نوع عایق را با مثالی بارز برای شما عزیزان شرح دهیم .

ممکن است شما عزیزان نیز با این مشکل مواجه شده باشید که در تابستان آب سرد به شدت گرم و یا حتی جوش خواهد شد. یا این که در زمستان از شدت زیاد سرما آب گرم سرد می شود . در برخی موارد نیز سرما زیادی سبب یخ زدگی و ترک خوردن لوله ها خواهد شد. اگر  لوله ی آب سرد و گرم در زمستان با ترک خوردگی مواجه شود ، باید اقدام به تعویض لوله ها نمود که هزینه های بسیار زیادی را ایجاد خواهد کرد . در نتیجه بهترین راه استفاده از یک عایق مناسب و با کیفیت می باشد تا از یخ زدگی و گرم شدن بیش از حد آب درون لوله جلوگیری نماید. عایق های الاستومری لوله ای کیفیت بی نظیری دارند که سبب می شود طول عمر لوله ها افزایش یابد و برایتان مدت زمان زیادی کارایی داشته باشد.

یکی از مجموعه هایی که در زمینه ی عایق بندی ساختمان های شما عزیزان فعالیت دارد، مجموعه ی کارا انرژی ماندگار می باشد که طی چندین سال گذشته توانسته است رضایت مصرف کننده های خود را جلب نماید . تمامی محصولات موجود در این مجموعه از کیفیت بی نظیری برخوردار خواهد بود و سلامت آن ها توسط کارشناسان مجموعه تضمین می شود. در صورتی که نگران نصب این نوع عایق ها هستید باید به شما گفت که مجموعه کارا انرژی ماندگار این مشکل شما را نیز رفع نموده است . به همین منظور کارشناسان مجرب و متخصصی در مجموعه موجود هستند که شما را در امر نصب عایق یاری خواهند کرد. مهندس چاوشی نیز که یکی از کارشناسان برجسته در مجموعه هستند مشاوره ای رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد.

 

مزیت های عایق الاستومری لوله ای

از مزیت هایی که می توان برای این نوع عایق نام برد ، نصب آسان و سریع آن می باشد . شما عزیزان می توانید این نوع عایق را در کمترین زمان ممکن نصب نمایید.

این محصول در ابعاد 6 الی 114 میلی متر و در ضخامت های 9 ، 13، 19، 25 میلیمتر تولید . عرضه می گردد. علاوه بر آن شما می توانید عایق الاستومری لوله ای در دو نوع ساده و با روکش آلومینیوم در طول 2 متر خریداری نمایید.  کاربرد هایی که می توان برای این عایق در نظر گرفت استفاده در عایق کاری لوله های آب سرد و گرم، فنکوئل ها ، موتور خانه ها ، رایزرها و … می باشد.

عایق های الاستومری بر پایه ترکیبات نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپلین دین مونومر ساخته شده و انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد. کیفیت و ساختار بی نظیر این عایق سبب شده که بهترین انتخاب برای استفاده در صنعت و کارخانه ها باشد. لازم به ذکر است که این نوع عایق قابلیت مقاومت در برابر دمای 200- تا 105+ درجه سانتی گراد را دارد و به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید . همچنین ضریب انتقال حرارت این عایق ها بسیار کم است . نوع های دیگرعایق الاستومری نیز دارد که عبارتند از : شانه تخم مرغی ، رولی ، روکش دار ، پشت چسبدار و … .

 

سوالات متداول

در صورتی که برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی خرید عایق الاستومری لوله ای ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان به تمامی سوالات خود پاسخ جامع دهید .

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم