قطعا تمامی شما عزیزان یکی از مشکلات ساختمان که نم دادن دیواره ها می باشد را مشاهده کرده اید. این گونه مشکلات در برخی موارد هزینه های هنگفت و در برخی موارد خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد خواهد کرد. ممکن است برای شما این سوال ایجاد شده باشد که علت این مشکل چیست و چگونه می توان این گونه مشکلات را رفع کرد ؟ عایق های مختلفی وجود داشته که هر یک از آن ها خصوصیات خاص خود را دارد. یکی از این عایق ها، عایق الاستومری می باشد. در این مطلب به بررسی برخی از ویژگی های و قیمت عایق رطوبتی الاستومری خواهیم پرداخت . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی این عایق هستید، به ادامه ی این مطلب مراجعه نمایید.

 

بیشتر بخوانید : عایق های الاستومری

 

بررسی قیمت عایق رطوبتی الاستومری

امروزه به دلیل افزایش قیمت های مصالح ساختمانی، کیفیت ساخت برخی ساختمان ها کاهش یافته است . به همین دلیل از طول عمر ساختمان ها نیز کاسته خواهد شد.

آیا می دانید که دلیل نم دادن دیوار ها چیست ؟ وجود درز های موجود در میان دیوار ها سبب می شود که نم و رطوبت به دیوار ها نفود کند. نم و رطوبت به راحتی می تواند مصالح ساختمانی را تخریب نماید و هم از نظر ظاهری و هم از هم داخلی ساختمان را سست نماید.

عایق های الاستومری به دلیل ساختار ریز سلول بسته ( نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپیلن دین مونومر) می تواند به راحتی ریز ترین درز های موجود را پوشش دهی نماید و از ایجاد نم و رطوبت جلوگیری کند. جالب است بدانید که این عایق به دلیل کیفیت و ساختار بی نظیری که دارد بهترین گزینه برای عایق بندی صنعت ها ، تاسیسات ، تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی و … نیز می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت عایق رطوبتی الاستومری می توانید با مهندس چاوشی که یکی از برترین مشاوران مجموعه کارا انرژی می باشد، تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای رایگان بهره مند شوید.

 

دلایل مناسب بودن قیمت عایق رطوبتی الاستومری

در این بخش قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه مزیت های عایق الاستومری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

  • این عایق در دما 200- الی 105+ درجه ی سانتی گراد مقاومت بالایی دارد و به هیچ عنوا آسیب نخواهد دید.
  • ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری بسیار پایین است . در نتیجه طول عمر و کیفیت بالاتری خواهد داشت .
  • اگر عایق بندی ساختمان با عایق های دیگر را دیده باشید متوجه شده اید روند عایق کاری زمان بر بوده و بسیار سخت می باشد. اما عایق الاستومری را می توان به راحتی و کمترین زمان ممکن نصب نمود . در نتیجه از هدر رفتن زمان شما نیز جلوگیری خواهد شد.
  • همان طور که در بسیار از عایق بندی ها نیاز به پوشش های مضاعف مانند مل ، ماستیک ، بخار بند و … خواهد بود . اما ساختار ریز این عایق ها توانایی پوشش دهی ریز ترین درز ها را دارد و می تواند ساختمان شما را کاملا عایق بندی کند.
  • این عایق هیچ گونه نیازی به تمدید و ترمیم نخواهد داشت و مدت زمان بسیار زیادی برایتان کارایی خواهد داشت.
  • شاید برای شما عزیزان این سوال ایجاد شده باشد که چرا قیمت این نوع عایق نسبت به عایق های دیگر مانند پشم سنگ بیشتر است؟ در جواب به این سوال باید به شما گفت مزیت های این عایق نسبت به دیگر عایق ها بسیار بیشتر می باشد. در نتیجه مزیت های بیشمار آن سبب شده که قیمت عایق رطوبتی الاستومری مقرون به صرفه باشد.

شما می توانید از این عایق در پشت بام ساختمان ها ، استخر ، سونا  و دیگر محیط هایی که در مجاور رطوبت هستند، استفاده نمایید.

 

تماس با ما

اگر برای شما کاربران محترم سوالاتی در زمینه قیمت عایق رطوبتی الاستومری ایجاد شده است ، به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده و با تماس به کارشناسان مجرب و متخصص این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل دهید. لازم به ذکر است که مجموعه کارا انرژی ماندگار طی چندین سال سابقه در زمینه ی عایق بندی ساختمان توانسته است رضایت مصرف کننده های خود را جلب نماید. تمامی محصولات موجود در این مجموعه دارای کیفیت بی نظیر و درجه یک بوده و سلامت و کیفیت آن ها تضمین خواهد شد. ممکن است یکی از مشغله های ذهنی شما عزیزان نصب این نوع عایق ها می باشد. مجموعه کارا انرژی ماندگار برای رفع این گونه مشکلات شما چاره ای اندیشیده و نصاب هایی را به همراه عایق مورد نظر شما ارسال خواهد نمود تا از عایق بندی صحیح ساختمان اطمینان داشته باشید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم