امروزه به دلیل افزایش بیش از حد مصالح ساختمانی ، بسیاری از ساختمان ها با کیفیت پایینی ساخته شده اند . بی کیفیت بودن ساختمان می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای شما و ساختمانتان ایجاد نماید. از جمله مشکلاتی که در ساختمان ها وجود دارد، عایق نبودن آن ها می باشد که با استفاده از یک عایق با کیفیت و کاربردی از ایجاد مشکلات برای ساختمان تان جلوگیری کنید. در این مطلب قصد داریم یکی از عایق های با کیفیتی که امروزه طرفداران بسیار زیادی را دارد به شما عزیزان معرفی نمایید. شما عزیزان می توانید از انواع عایق های الاستومری برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنید. در ادامه به بررسی بیشتر این عایق با کیفیت و کاربردی خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی عایق الاستومری

اطلاعاتی در زمینه ی انواع عایق های الاستومری

عایق های الاستومری در انواع مختلفی تولید شده است و می تواند ساختمان شما را صد در صد عایق بندی نماید. با توجه به این مسئله که مشکل ساختمان شما چیست می توانید از هریک از نوع های آن عایق استفاده کنید.

در صورتی که شما عزیزان از آلودگی صوتی در ساختمان خود رنج میبرید و صدای واحد های مجاور را به راحتی می شنوید، پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از عایق الاستومری شانه تخم مرغی می باشد. این نوع عایق می تواند به راحتی آلودگی صوتی موجود در ساختمان شما را جذب نماید.

نم دادن دیوار های ساختمان نیز یکی دیگر از مشکلات اساسی ساختمان ها می باشد که می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد نماید.

شاید برای شما عزیزان نیز این مشکل ایجاد شده باشد که با وجود سیستم سرمایشی در تابستان و سیستم گرمایشی در تابستان همچنان دما در ساختمان شما متعادل نشده است. دلیل این مشکل نیز وجود درز میان دیوار های ساختمان می باشد که انرژی موجود در ساختمان شما را به بیرون ساختمان منتقل می کند.

ترکیدن لوله های ساختمانی در زمستان از دیگر مشکلات ساختمان ها است که با استفاده از عایق الاستومری لوله ای به راحتی رفع خواهد شد.

تمامی مشکلات ذکر شده و دیگر مشکلات موجود در ساختمان ها تنها با استفاده از انواع عایق های الاستومری رفع  می گردد. در صورتی که برای شما کاربران محترم در زمینه عایق های الاستومری و دیگر عایق های موجود سوالاتی ایجاد شده است می توانید با مهندس چاوشی که یکی از برجسته ترین کارشناسان در زمینه ی عایق بندی ساختمان می باشد تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

 

مزیت های انواع عایق های الاستومری

در این بخش از این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ی ساختار این عایق در اختیار شما قرار دهیم . این عایق دارای ترکیبات بی نظیر نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپیلن دین مونومر می باشد. این ترکیبات ریز سلولی می تواند ریز ترین درز های موجود در دیوار ها ساختمانی را پوشش دهی نماید و ساختمان شما را صد در صد عایق بندی کند.

مقاومت بالا در برابر دما و حرارت از دیگر مزیت های این عایق کاربردی می باشد. توجه داشته باشید که ضریب انتقال حرارت این عایق بسیار پایین است و همین امر سبب می شود که طول عمر بالایی را نیز داشته باشد.

اگر از دیگر عایق های موجود برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کرده باشید ، متوجه ی این موضوع شده اید که برای عایق بندی کامل ساختمان خود باید حتما از پوشش های جداگانه مضاعف دیگری نیز استفاده کنید. عایق الاستومری با انعطاف پذیری بالایی که دارد می تواند از ورود بخار آب نیز جلوگیری نماید. لازم به ذکر است، زمانی که از این عایق برای عایق بندی ساختمان خود استفاده می کنید، هیچ گونه نیازی به تمدید و ترمیم آن برای مدت طولانی نخواهید داشت. شما عزیزان می توانید انواع عایق های الاستومری را از مجموعه کارا انرژی ماندگار خریداری نمایید.

سوالات متداول

اگر در زمینه عایق الاستومری و دیگر عایق های موجود برای عایق بندی ساختمان و صنعت سوالاتی برای شما عزیزان ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما وب سایت مجموعه کارا انرژی ماندگار مراجعه کنید و با تماس به کارشناسان مجرب و متخصص در این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. توجه داشته باشید که تمامی محصولات موجود در این مجموعه بهترین کیفیت را دارند و سلامت و کیفیت آن ها توسط نیروهای مجموعه تایید و تضمین خواهد شد.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

برچسب ها: , ,