مجموعه کارا انرژی ماندگار از جمله مجموعه هایی است که در زمینه ی عایق بندی ساختمان و صنعت شما عزیزان فعالیت دارد. این مجموعه طی چندین سال سابقه توانسته است رضایت مصرف کننده های زیادی را جلب نماید. همان طور که می دانید انواع مختلفی عایق وجود دارد که مجموعه کارا انرژی بسیاری از آن ها را به سراسر کشور عزیزمان ایران ارسال می کند. یکی از بهترین عایق هایی که طی چندین سال گذشته کارایی بسیار زیادی دارد عایق پلی یورتان می باشد . شما عزیزان می توانید از مجموعه ی کارا انرژی ماندگار اقدام به خرید عایق پلی یورتان نمایید. در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق کاربردی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : فروش عایق پلی یورتان

 

 

بررسی کلی خرید عایق پلی یورتان

امروزه به دلیل افزایش قیمت مصالح ساختمانی برخی از ساختمان ها با کیفیت کمتری ساخته می شود. در این صورت  این گونه ساختمان ها با گذشت مدت بسیار کمی با مشکلات بزرگی مواجه خواهند شد. برخی از این مشکلات نم دادن دیوار ها ، هدر رفتن انرژی و متعادل نشدن دمای ساختمان ، آلودگی صوتی موجود در ساختمان می باشد. در بعضی موارد علت ایجاد این گونه مشکلات فرسودگی و عمر بالای ساختمان خواهد بود. به نظر شما کاربران محترم برای رفع این گونه مشکلات باید چه کاری انجام داد ؟

پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید عایق پلی یورتان و یا دیگر عایق های با کیفیت موجود در بازار خواهد بود .

علت اکثریت مشکلات نام برده شده وجود درز در میان دیوار های ساختمان می باشد که موجب هدر رفتن انرژی ، انتقال آلودگی صوتی و نم دادن دیوار ها خواهد شد . توجه داشته باشید که برخی از مشکلات نام برده شده می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد کند. به عنوان مثال زمانی که ساختمان شما انرژی موجود در ساختمان را به بیرون انتقال دهد نیاز است که گاز ، آب و برق بیشتری برای متعادل نمودن دمای محیط صرف نمود . آیا می دانید  که برای تولید هر یک از منابع نام برده شده باید زمان بسیار زیادی صبر کرد ؟

در صورتی که ساختمان شما دارای نم و رطوبت باشد باید در اولین فرصت اقدام به ترمیم تمام نم زدگی ها نمود که در برخی موارد هزینه های هنگفتی را ایجاد خواهد کرد.

با توجه به تمامی مطالب ذکر شده بهترین گزینه استفاده از عایق ها می باشد تا از ایجاد هر گونه از مشکلات نام برده شده جلوگیری شود.

در ادامه ی این مطلب به بررسی مزیت های این عایق خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

خرید عایق های پلی یورتان و مزیت های آن

عایق پلی یورتان ترکیبی از دو مایع ایزوسیانات و پلی یول می باشد. زمانی که این دو مایع به اندازه ی مساوی با یکدیگر ترکیب شوند پس از گذشتن مدت بسیار کمی تبدیل به عایق پلی یورتان خواهد شد و تمامی محیط مورد نظر شما را پوشش دهی خواهد نمود . برخی از مزیت های خرید عایق پلی یورتان عبارتند از :

 • هیچ گونه حساسیت پوستی برای شما عزیزان ایجاد نخواهد کرد .
 • خاصیت خود خاموش شوندگی دارد.
 • بهترین عایق صوتی ، برودتی ، حرارتی و رطوبتی است .
 • طول عمر بالایی خواهد داشت. (حداقل بالای 30 سال )
 • بسیار سبک بوده و حمل و نقل آن آسان است .
 • ذره ای رطوبت و بخار آب را جذب نخواهد کرد.
 • ساختمان شما را بدون ذره ای شکاف و درز عایق بندی خواهد نمود.
 • شما عزیزان می توانید محیط عایق بندی شده را با هرگونه مواد ضد عفونی کننده ای شست و شو دهید. (بجز اسید سولفوریک )
 • قابلیت چسبندگی عایق پلی یورتان بسیار بالا خواهد بود.
 • در دمای 50- الی 110+ درجه ی سانتی گراد هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.
 • نصب این عایق بسیار آسان و سریع انجام خواهد شد.
 • جاذبی بی نظیر صوت و آلودگی صوتی خواهد بود.
 • پوشش دهی 90 درصد ساختمان
 • به هیچ عنوان قارچ ، میکروب و حشارت موذی به آن نفوذ نخواهد کرد.
 • امنیت بالایی در برابر جوندگی حیوانات موذی مانند موش و موریانه دارد.

تمامی موارد ذکر شده از مزیت های بی نظیر این عایق کاربردی می باشد که می تواند از آن در ساختمان خود استفاده نمایید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندس چاوشی که از بهترین و با تجربه ترین مشاورین مجموعه کارا انرژی می باشد تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول

در صورتی که برای شما عزیزان در زمینه نوع برند ، هزینه ، نحوه ی سفارش و … خرید عایق پلی یورتان سوالاتی ایجاد شده است به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید و با تماس با کارشناسان مجرب و متخصص این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. توجه داشته باشید که این مجموعه برای اطمینان خاطر شما کاربران محترم از عایق بندی صحیح ، نصاب هایی را به محل مورد نظر شما اعزام خواهد کرد. کیفیت و سلامت تمامی عایق های موجود در مجموعه کارا انرژی توسط کارشناسان مجموعه تایید و تضمین خواهد شد.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم.