امروزه مجموعه هایی زیادی مشغول  به فعالیت در زمینه ی عایق های ساختمانی و صنعتی هستند . شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق های ساختمانی با کیفیت و کاربردی از ایجاد مشکلات ساختمانی جلوگیری نمایید. شاید برای شما عزیزان این سوال به وجود آمده باشد که چه مشکلاتی در ساختمان ممکن است وجود داشته باشد . در ادامه ی این مطلب به بررسی هر یک از این مشکلات خواهیم پرداخت. عایق پشم سنگ یکی از عایق با کیفیت و بی نظیری است که می تواند به اکثریت مشکلات ساختمانی شما پایان دهد. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویژگی های عایق پشم سنگ هستید ، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : عایق کاری پلی یورتان 

ویژگی های عایق پشم سنگ و مشکلات ساختمانی

همان طور که کمی پیش تر نیز ذکر شد ، در این بخش از این مطلب قصد داریم به بررسی بیشتر مشکلات ساختمانی  بپردازیم . قطعا شما نیز با نم دادن دیوار های ساختمان مواجه شده اید و یا در برخی از ساختمان های شما ایجاد شده است . به نظر شما چگونه می توان این گونه مشکلات را رفع کرد؟ از آن جایی که دلیل نم دادن ساختمان ها نفوذ نم و رطوبت به درون دیوار های ساختمانی است در اولین فرصت باید منشا نم دادن ساختمان را رفع نمود و سبب به عایق بندی پرداخت. توجه داشته باشید که اگر از ایجاد نم های ساختمانی جلوگیری نشود ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را برای ساختمان شما ایجاد نماید. برخی از خسارت های که می توان به آن اشاره نمودن زنگ زدگی ستون ها و نشست ساختمان می باشد .

یکی دیگر از مشکلات ساختمانی هدر رفتن انرژی حرارتی موجود در ساختمان ها می باشد که دلیل آن نیز وجود درز در میان دیواره های ساختمانی است. در صورتی که شما نیز در ساختمان خود با وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی همچنان با متعادل نشدن دمای ساختمان مواجه هستید، بهتر است هر چه زودتر اقدام به عایق کاری ساختمان خود کنید. زیرا هدر رفتن انرژی درون ساختمان علاوه بر این که می تواند برای شما هزینه های بسیار زیادی را ایجاد نماید، موجب هدر رفتن منابع انرژی می شود که برای تولید آن ها زمان بسیار زیادی صرف شده است .

شنیدن صدای موجود در واحد های مجاور ساختمان نیز می تواند موجب آلودگی صوتی شود. تمامی این مشکلات با استفاده از عایق پشم سنگ رفع خواهد شد. در ادامه ی این مطلب به بررسی دقیق ویژگی های عایق پشم سنگ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بررسی ویژگی های عایق پشم سنگ

این عایق با کیفیت و کاربردی ویژگی های بسیار زیادی دارد که یکی از این ویژگی ها مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت است . از آن جایی که این عایق مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد به آن عایق ضد حریق نیز گفته می شود.جالب است بدانید که این عایق در صورت آتش سوزی در محیط ساختمان از پیشروی آتش جلوگیری کرده و می تواند روند امداد رسانی را آسان تر نماید. طول عمر بالای عایق پشم سنگ از دیگر ویژگی های مهم آن می باشد که در گذر زمان آسیب کمتری را خواهد دید.

از مهم ترین ویژگی های عایق پشم سنگ ضد آلرژی بودن آن می باشد و برای پوست شما هیچ گونه حساسیتی را ایجاد نمی کند.

در صورتی که قصد خریداری این عایق با کیفیت و کاربردی را دارید، پیشنهاد ما به شما عزیزان خریداری از مجموعه کارا انرژی ماندگار می باشد. همچنین شما می توانید با تماس به مهندس چاوشی که یکی از برترین کارشناسان مجموعه کارا انرژی ماندگار است ، از مشاوره ای رایگان بهره مند شوید. لازم به ذکر است که در مجموعه کارا انرژی علاوه بر فروش عایق پشم سنگ دیگر عایق های ساختمانی مانند عایق الاستومری، عایق پلی یورتان و … نیز به فروش می رسد.

سوالات متداول

اگر در زمینه ی عایق پشم سنگ و دیگر عایق های ساختمانی برای شما کاربران عزیز سوالاتی ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما سایت کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان این مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ کامل و جامع دهید. همچنین این مجموعه به منظور اطمینان خاطر شما کاربران نیرو های متخصصی را به محل مورد نظر شما اعزام خواهد نمود تا از عایق بندی صحیح و اصولی ساختمان خود اطمینان خاطر داشته باشید .

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم

 

برچسب ها: , ,