آیا میدانید که بسیاری از مشکلات به وجود آمده در ساختمان ها به دلیل عایق بندی نکردن صحیح ساختمان می باشد. امروزه به دلیل افزایش قیمت مصالح، در ساخت ساختمان ها از مصالح نامرغوب استفاده می شود که همین امر سبب می شود ساختمان شما با مشکلاتی بسیار زیادی مواجه گردد. برخی از این گونه مشکلات نم دادن دیوارها، ایجاد آلودگی صوتی و هدر رفتن انرژی می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق با کیفیت از ایجاد این گونه مشکلات جلوگیری نمایید. یکی از عایق هایی که می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی نماید، عایق الاستومری می باشد. این نوع عایق انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها عایق الاستومری رولی است . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : عایق الاستومری شانه تخم مرغی

 

بررسی ویژگی های عایق الاستومری رولی

ممکن است در ساختمان خود با این گونه مشکلات مواجه شده باشید که با وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی همچنان محیط ساختمان به دمای متعادل نرسیده است. یا این که صدای واحد های مجاور خود را به راحتی می شنوید که موجل سلب آرامش و آسایش شما خواهد شد. نم دادن دیوار ها هم یکی از بارز ترین مشکلات بسیاری از ساختمان ها خواهد بود. به نظر شما علت این گونه مشکلات چیست ؟

باید گفت مهم ترین دلیلی که موجب ایجاد این گونه مشکلات خواهد شد، وجود درز در دیواره های ساختمان ها است . زمانی که در میان دیوار ها درز وجود داشته باشد به راحتی نم و رطوبت به دیوار ها نفوذ کرده و موجب نم زدگی دیوار ها می شود . همچنین انرژی سرمایشی و گرمایشی موجود در ساختمان به راحتی از میان دیوار ها عبور کرده و موجب هدر رفتن انرژی خواهد شد . برخی از این انرژی ها مانند گاز گران بها بوده و تولید آن ها مدت زمان زیادی زمان خواهد برد. در نتیجه عایق نبودن صحیح ساختمان علاوه بر این که می تواند به ساختمان شما ضرر وارد نماید، هزینه های هنگفتی را ایجاد خواهد نمود و موجب از بین رفتن انرژی خواهد شد . در نتیجه شما عزیزان می توانید با عایق بندی ساختمان خود با استفاده از عایق الاستومری رولی از ایجاد این گونه مشکلات جلوگیری نمایید.

اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی این گونه عایق ایجاد شده می توانید با مهندس چاوشی در مجموعه کارا انرژی ماندگارتماس حاصل نمایید و به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.

 

مزیت های عایق الاستومری رولی

این نوع عایق دارای ترکیبات نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپلین دین مونومر می باشد که انعطاق پذیری بسیار بالایی دارد .  در نتیجه می تواند به آسانی ریز ترین درز های موجود در ساختمان را پوشش دهی نماید.

عایق های الاستومری در محدود دمایی 200- الی 105+ درجه ی سانتی گراد هیچ گونه آسیبی نخواهد دید و کیفیت آن ها حفظ خواهد شد. شما عزیزان با استفاده از این نوع هیچ گونه نیازی به پوشش های مضاعف مانند ماستیک ، بخاربند و … نخواهید داشت. در نتیجه از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد.

نصب سریع و آسان عایق الاستومری از ویژگی های مهم آن است که سبب می شود بتوانید در سریع ترین حالت ممکن محیط خود را عایق بندی نمایید. ضریب انتقال حرارت این نوع عایق بسیار پایین است در نتیجه حرارت اثر بسیار کمی به عایق وارد خواهد نمود.

اگر محیطی که قصد عایق بندی آن را دارید، سطح وسیع و گسترده ای دارد، بهترین گزینه عایق الاستومری رولی می باشد که بهترین راه حل برای عایق کاری لوله های سایز بالا، کانال ها ، مخازن و …است. این نوع عایق در ضخامت 6 ، 9 ، 13 ، 19 ، 25، 32 و 50 میلی متر تولید و عرضه می گردد. شما عزیزان می توانید با استفاده از این عایق محیط خود را عایق رطوبتی ، حرارتی و صوتی نمایید.

 

تماس با ما

در صورتی که برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی عایق های الاستومری ایجاد شده است می توانید به صفحه ی تماس با ما سایت کارا انرژی ماندگار مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان موجود در مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. مجموعه ی کارا انرژی ماندگار نیروهایی مجربی را برای نصب عایق الاستومری در محیط ساختمان شما در نظر گرفته است . در نتیجه می توانید با اطمنیان خاطر به عایق کاری ساختمان خود بپردازید.

با تشکر از همراهی شما کاربران محترم