یکی دیگر از عایق هایی که در این مطلب قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم ، الیاف سرامیکی پانلی می باشد. این نوع عایق نیز می تواند ساختمان شما را صد در صد عایق بندی نماید . شما عزیزان در این مطلب با ویژگی ها و کاربرد های این نوع عایق آشنا خواهید شد. از دیگر عایق های موجود  در بازار که  می تواند در عایق بندی ساختمان شما موثر باشد، عایق الاستومری و پشم سنگ است. مجموعه کارا انرژی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که می تواند در عایق کاری ساختمانتان به شما کمک نماید . تمامی محصولات موجود در این مجموعه دارای بهترین کیفیت می باشد و سلامت آن ها ضمانت خواهد شد. در ادامه ی این مطلب به بررسی بیشتر این عایق خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : عایق پشم سنگ فله ای 

 

اطلاعاتی در زمینه ی الیاف سرامیکی پانلی

جالب است بدانید که این نوع عایق  با خاصیت دیرگذایی که دارد بهترین عایق ضد حریق می باشد. در صورتی که شما عزیزان ساختمان خود را با استفاده از این نوع الیاف عایق بندی نمایید، ساختمانی ضد حریق خواهد شد. این الیاف که کیفیت بی نظیری دارد طول عمر بالایی خواهد داشت و هیچ گونه نیازی به تمدید و ترمیم نخواهد داشت . توجه داشته باشید که الیاف سرامیکی پانلی می تواند تا دمای 1400+ درجه سانتی گراد مقاومت کند.

شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه کارا انرژی در زمینه ی انتخاب نوع عایق مشاوره کسب نمایید و مناسب ترین عایق را خریداری کنید.

مجموعه کارا انرژی طی چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی عایق بندی ساختمان توانسته است رضایت مصرف کننده های خود را جلب نماید. در صورتی که برای شما عزیزان سوالات مختلفی در زمینه ی عایق ها ایجاد شده است به صفحه ی تماس با ما وب سایت کارا انرژی ماندگار مراجعه کنید و با تماس به کارشناسان مجربی مانند آقای مهندس چاوشی به تمامی سوالات خود پاسخی کامل و جامع دهید. همچنین اگر برای نگران روش نصب این نوع عایق هستید باید گفت که این مجموعه برای این مسئله نیز چاره ای اندیشیده است و کارشناسان مختصصی را برای نصب عایق به ساختمان های شما اعزام خواهد نمود.

با تشکر از  همراهی شما کاربران عزیز