عایق الاستومر یکی از بهترین عایق هایی است که طی چندین سال گذشته توانسته رضایت مصرف کننده ها را جلب نماید. این عایق ساخته از ترکیبات ریز سلول بسته انعطاف پذیر می باشد که قابلیت عایق بندی ریز ترین درز های موجود را نیز خواهد داشت. مجموعه کارا انرزی ماندگار یکی از مجموعه هایی است که قابلیت عایق بندی محیط شما با عایق الاستومر را داشته و تمام محصولاتی که این مجموعه در عایق کاری محیط استفاده می کند ، درجه یک و با کیفیت می باشد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم اطلاعات بیشتری در زمینه ی خرید عایق الاستومر در اختیار شما کاربران محترم قرار دهیم . با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : فروش عایق الاستومری در ایلام

 

 

هزینه ی خرید عایق الاستومر

شاید شما عزیزان در زمینه ی هزینه ی خرید عایق الاستومر سوالاتی داشته باشید که چگونه محاسبه می شود؟ در پاسخ به این سوال شما باید گفت که هزینه ی عایق الاستومتر بستگی به نوع ، برند، مساحت و … داشته و با نظر گرفتن این گونه مسائل محاسبه می گردد.

هزینه ای که برای عایق الاستومر پرداخت خواهید نمود نسبت به دیگر عایق ها کمی بیشتر می باشد اما با توجه به مزیت هایی که دارد عملا مقرون به صرفه خواهد بود.

این عایق ضریب انتقال حرارت بسیار کمی دارد که همین عمل سبب می شود دوام محصول افزایش پیدا کند و فرسوده نگردد. جالب است بدانید که نصب این نوع عایق بسیار آسان است و در کمترین زمان ممکن به راحتی نصب خواهد شد. شما عزیزان با استفاده از این عایق الاستومر هیچ گونه نیازی به پوشش های مضاعف دیگر نخواهید داشت. زیرا این عایق ریز ترین منافذ را پوشش دهی خواهد کرد و از نفوذ نم به داخل درز ها جلوگیری خواهد شد. از آن جایی که ترکیبات این نوع عایق نیتریل بوتادین رابر و اتیلن پروپیلن دین مونومر می باشد انعطاف پذیری بالایی خواهد داشت و تمامی محیط مورد نظر شما را عایق بندی خواهد کرد.

شما می توانید از این نوع عایق برای عایق بندی منبع آب پشت بام برای جلوگیری از یخ زدگی و گرم شدن بیش از انداره استفاده نمایید. همچنین می توانید لوله ی آب سرد و گرم مصرفی را با استفاده از این نوع عایق پوشش دهی نمایید.

از کاربرد های دیگر این عایق استفاده در سینما ها ، اکوستیک ، استخر، تهویه ی مطبوع سرمایشی و گرمایشی، صنایع نفت ، پتروشیمی و … می باشد.

 

انواع عایق الاستومر

این نوع عایق انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی هریک از آن ها خواهیم پرداخت .

شانه تخم مرغی : این نوع عایق به صورتی فومی بوده و ترکیب آن NBR می باشد . این نوع عایق گزینه ی بهتری برای عایق صدا و جذب اصوات است . عایق شانه تخم مرغی اغلب در عایق کاری لوله های تاسیسات، ژنراتور ها و … به کاربرده می شود. برای نصب آسان به صورت پشت چسبدار عرضه می شود. دانسیته ی این عایق ها میان 60 تا 65 کیلوگرم بر متر مکعب است و ضخامت های آن 13، 19 و 25 می باشد.

رولی : در صورتی که محیط مورد نظر برای عایق بندی سطح وسیع گسترده داشته باشد، بهتر است از عایق بندی رولی استفاده نمایید. از مزیت هایی که می توان برای این نوع عایق نام برد، انعطاف پذیری بالا ، نصب آسان و مقرون به صرفه بودن آن می باشد. عایق های رولی در صخامت های 6، 9 ، 13 ، 25 ، 32 و 50 میلیمتر تولید شده و عرضه می گردد.

پشت چسبدار : به منظور نصب آسان و سریع عایق، این نوع عایق را به صورت پشت چسبدار عرضه می کنند . عایق های پشت چسبدار در دو نوع پشت چسبدار ساده و مسلح تولید می شوند.

از دیگر نوع های عایق الاستومری ، رولی و روکش دار است.

 

در آخر …

شاید شما عزیزان با مطالعه نمودن مطالب فوق قصد عایق بندی ساختمان خود با عایق الاستومری را داشته باشید و سوالاتی برای شما ایجاد شده باشد . در این صورت می توانید به صفحه ی تماس با ما کارا انرژی مراجعه نمایید و با تماس به کارشناسان مجرب و متخصص مجموعه به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. لازم به ذکر است ، تمامی محصولاتی که مجموعه کارا انرژی در عایق کاری استفاده می نماید درجه یک و با کیفیت خواهد بود .

با تشکر  از همراهی شما عزیزان